Naše čistidla

Na čištění koberců a sedaček používáme pouze vysoce specializovaná a profesionální čistidla.

Každý koberec je jiný a každý materiál sedačky také. Skvrny na čalounění a kobercích mají různý původ a proto tomuto faktu musíme přizpůsobovat i používání čistícího přípravku. Abychom docílili profesionálního vyčištění používáme různé přípravky na různé materiály a speciální přípravky na různé typy skvrn. Například skvrny od mastnoty čistíme speciálními přípravky proti mastnotě, na skvrny od kávy používáme jiné čistidlo a na skvrny od prachu také jiné. Pouze použitím speciálních přípravků lze dosáhnout perfektního vyčištění.

logo Prochem

Pro čištění používáme přípravky PROCHEM. Značka PROCHEM je již více než 40 let synonymem kvality ve výrobě čistících prostředků. Všechny čistící prostředky značky PROCHEM jsou určeny pro profesionální využití. Specializované produkty pokrývají širokou škálu požadavků pro údržbu, čištění, odstraňování skvrn z koberců nebo tkanin.

Čistící přípravky PROCHEM jsou velmi účinné, bezpečné a splňují ekologická kritéria. Jsou vyráběné v závodě Prochem Europe ve Velké Británii.

Přípravky PROCHEM již řadu let používá Britská královská rodina.

Odznak Královského dodavatele čisticích prostředků
TOPlist