cisteni kobercu Praha

Čištění koberců a sedaček Praha

Přinášíme čistotu do Vašich domovů!

Nabízíme čištění koberců, sedacích souprav, křesel, židlí a matrací. Čištění provádíme v celé Praze a okolí. Podrobnosti o dopravě najdete v sekci o nás. Další podrobnosti najdete v našem ceníku čištění koberců.

Používáme extrakční metodu čištění koberců. Jedná se o čištění mokrou cestou, které je v domácnostech a ve firmách nejvíce účinné pro čištění koberců i čištění sedaček a ostatního čalouněného nábytku, mající potah z mikroplyše, manžestru a z ostatních textilií. Provádíme i čištění sedaček z kůže a Alcantary. Čištění koberců je vhodné i pro astmatiky a alergiky. V případě Vašich zvýšených nároků na odstranění roztočů provádíme i protialergické čištění matrací, které odstraní roztoče na 6-9 měsíců. K čištění koberců a sedaček používáme profesionální extrakční stroj a čisticí prostředky od špičkových firem Kärcher a Santoemma, což nám dává záruku kvalitně provedené práce.

Koberce čistíme mechanickou kartáčovací hlavicí, která zvyšuje efektivitu celé procedury.

Jaký smysl má čištění koberců a sedaček?

  • jedná se o hloubkové čištění
  • vyčištění koberce od pevných i vsáklých nečistot, prachu a roztočů
  • dochází k významnému omlazení vzhledu a k provonění vyčištěných ploch

Čištění koberců i čištění sedaček by se pro Vás mělo stát pravidelnou hygienickou akcí, zvláště pokud máte děti. Čištění koberců se doporučuje 1-2 krát do roka.

TIP: spojte čištění koberců s mytím oken.

TOPlist